Adress

Ulricehamnsvägen 27
523 76 Blidsberg

Öppettider

Måndag — Fredag
08 — 17

Vi på Blidsbergs Mekaniska

Åke på Blidsbergs MekaniskaÅke på Blidsbergs Mekaniska

VD / Försäljning

Åke

0321-316 61

ake@blidsbergs.se
Ove på Blidsbergs MekaniskaOve på Blidsbergs Mekaniska

Administration

Ove

0321-316 62

ove@blidsbergs.se
Vivianne på Blidsbergs MekaniskaVivianne på Blidsbergs Mekaniska

Administration

Vivianne

0321-316 63

vivianne@blidsbergs.se
Ebba på Blidsbergs MekaniskaEbba på Blidsbergs Mekaniska

Administration

Ebba

0321-316 73

ebba@blidsbergs.se
Ulf på Blidsbergs MekaniskaUlf på Blidsbergs Mekaniska

Marknad / Innesäljare

Ulf

0321-316 71

ulf@blidsbergs.se
Sara på Blidsbergs MekaniskaSara på Blidsbergs Mekaniska

Webb / Marknadsföring

Sara

0321-316 68

sara@blidsbergs.se
Peter på Blidsbergs MekaniskaPeter på Blidsbergs Mekaniska

Konstruktion / Ritningar

Peter

0321-316 69

peter@blidsbergs.se
Daniel på Blidsbergs MekaniskaDaniel på Blidsbergs Mekaniska

Konstruktion / Ritningar

Daniel

0321-316 74

daniel@blidsbergs.se
Hunden CharlieHunden Charlie

Säkerhetsansvarig

Charlie